Відміна ДПА у формі ЗНО 11 клас!

Негайно робіть щось з цим , яке ДПА у формі ЗНО, два роки коту під хвіст яка наука, де справедливість, 9, 4 клас звільнили а 11 що,???
Навіщо здавати ці іспити тим хто навіть не думає нікуди поступати, для чого всім з різних сіл їхати і наражатись на небезпеку
Того року відмінили а цього року що???
Дееее справедливість, що за накази!!!

1 Симпатія

Шановні урядовці !
Хочеться звернутися до вас з приводу ЗНО. До цього року правила ЗНО стосовно вибору предметів були більш- менш прийнятні. Чому не можна їх залишити ? Для чого забирати у дітей право вибору, змушувати їх здавати математику і додавати четвертий обовʼязковий предмет. А якщо діти мають гуманітарні здібності, а математика їм незрозуміла, нецікава .
Вже зараз діти хапаються за голови ! Як можна підготувати до ЗНО 4-5 предметів ? Особливо важко студентам технікумів та училищ, які вивчають купу спеціальних дисциплін і ніхто виключень їм не робить.
Вибачте, але мабуть Ваші діти не є випускниками у цьому році. Якби вони здавали ЗНО за новими правилами, Ви зрозуміли б абсурдність своїх рішень !
Чому, приймаючи рішення, ви не враховуєте бажання дітей, їх інтереси та здібності ? Ви просто підриваєте їм нерви та здоровʼя !
Схаменіться ! Прислухайтесь до людей !

Каждый год одно и то же! :slight_smile: “Спасите наших детей, они плачут и боятся выпускаться из школы” :smile:
Прежде всего - они уже не дети!

Давайте, уясним.

  • ДПА - это проверка не учеников, а учителей и школ.
  • цель ДПА - планирование изменений в среднем образовании, чтобы выпускники школ умели хотя бы складывать и вычитать в уме двухзначные числа! Сейчас школьники не учат математику вообще! Сознательно!
  • балл ДПА имеет уровень влияния на балл аттестата от слова “никакой”!
  • я сомневаюсь, что ваш “гуманитарий” наизусть знает пару-тройку поэм, занимается социальной работой или ведет клуб по интересам или активно участвует в жизни квартала/района. Так что он - не гуманитарий. Он просто не умеет считать!
  • не хочет ваш гуманитарий готовиться по математике - пусть не готовится. Получит свои 6 баллов. От среднего балла отнимется одна десятая, которая будет нивелирована коэффициентом, при поступлении в вуз.

Жалеете детей, которые ни бельмеса не умеют и не хотят - не посылайте их в этом году в вуз! Пусть поработают годик руками и головой, выберут путь! Пусть поймут ценность работы головой. Чтобы перестать ныть самим и слушать ваши охи. Тогда они будут поступать в вуз - сознательно! А не чтобы продлить “эти школьные годы чудесные”.

Каждый год, одно и то же… ))

4 Симпатії