Апеляція на неприсвоєння звання вчитель-методист доктору філософії зі схваленою розробкою ОІППО

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи варто подавати апеляцію? У мене вища категорія, в грудні 2020 року захистила дисертацію доктора філософії, в лютому присвоєно ступінь наказом МОН. Розроблений науково-методичний посібник у 2020 р. подала на обласний ярмарок педідей, який посів перше місце. У січні 2021 р. подала його як методрозробку у Департамент освіти, у лютому отримала від ОІППО схвалення. 9 жовтня 2020 р. подала заяву на присвоєння звання “вчитель-методист”, але мені сказали, що уже зробили подання на звання “старший вчитель”. Незважаючи на те, що з тих пір уже мені присвоєно науковий ступінь та схвалено методрозробку, 16.03 атестаційна комісія проголосувала за присвоєння “старшого вчителя”. Більшість з них це пояснюють послідовністю. Коли пояснюю, що у присвоєнні звань послідовності немає, а тільки для категорій, крім того, і її не існує для працівників з науковими ступенями, мене не хочуть слухати. Зараз директорка каже, що вона не винна, тому що рішення колегіальне, це так вирішила комісія. Підкажіть, будь ласка, що робити? Дякую заздалегідь

Нічого не зробите. Має бути подання до 10 жовтня на присвоєння звання. Воно у Вас було. Тільки на ,старшого вчителя’’. А послідовності у присвоєнні звань дійсно немає. Все, що можна зробити, - це подання до 10 жовтня 2021 року на педагогічне звання , учитель-методист’’ і атестація на присвоєння цього звання в 2021-2022 н.р.

Дякую за відповідь, але чи не можу я апелювати у зв’язку з тим, що заяву я подала 09.10, а 10.10 була субота, вихідний день, і можна було зробити подання 12.10? Тобто аргументувати, що керівництвом було порушено мої права?

І ще, підкажіть, будь ласка, чи можу я атестуватись в наступному році з цими самими науковими та методичними напрацюваннями, чи вони йдуть у попередній атестаційний період, і мені треба за рік зробити знову щось грандіозне для присвоєння звання?

Справа в тому, що на звання заява не подається. Керівник сам має проявити ініціативу або педрада і порушити клопотання про присвоєння звання. Тому заява - не аргумент.
Якщо у Вас є розробка, схвалена ОІППО, то Ви сміливо з нею можете атестуватися на наступний рік. Нової Вам затверджувати не треба. На атестацію треба буде виписка з засідання ради ОІППО, вони знають яка.

цьогорічна довідка підійде, чи потрібна нова?

Так, підійде. Головне - щоб вона була. Така вимога п.5.2 Типового положення про атестацію

1 Симпатія

заступник сказала на нараді, що за новими правилами все, що ми робили у минулий атестаційний період, після рішення АК обнуляється. От я і намагаюся зрозуміти, що мені треба робити по новій на наступний рік для нової атестації. Підкажіть, будь ласка

Запитайте в заступника про нові правила. І доведіть до її відома, що Типове положення про атестацію педагогічних працівників не змінювалося з грудня 2010 року.
Та навіть якби ця розробка була схвалена три роки тому, Ви маєте право на атестації на присвоєння звання ,учитель-методист’’ скористатися нею. Вона Вас дурить!

1 Симпатія

Дякую дуже!!! Ви мені дуже допомогли!