Чи повинна школа забезпечити вчителя музичного мистецтва інструментом чи апаратурою. А також надати для работи кабінет музики

У нас в школі не має кабінету музики. Я маю ходити по різних кабінетах та проводити свої уроки з музичного мистецтва , при цьому адміністрація не надає мені ніякої апаратури. На уроках я використовую свій власний компьютер та колонку. Колонка вже відпрацювали своє та зломалася, компьютер, до речі, теж вже другий. Школа не компенсує мені нічого. У нас в школі є кабінети з апаратурою де я могла би проводити свої уроки, але адміністрація не йде мені на зустріч, зсилаючись на те, що іншим вони потрібніши. Що робити? Я маю носити по кабінетах свою апаратуру? Чи школа має забезпечити вчителя всім необхідним для роботи.

Ви абсолютно праві.Всім необхідним для роботи,тобто виконання своїх посадових обов’язків,має забезпечити адміністрація.Про це йдеться у правилах внутрішнього розпорядку та в Колективному договорі.

Дякую. Бо ніде, на жаль, не прописано, що в школі повинен бути кабінет музичного мистецтва. І адміністрація, зсилаючись на це, не дуже піклується як і в яких умовах вчитель буде проводити урок.