Робота заступника директора

Доброго дня !
Якщо я працюю на 0,5 ставки заступника директора з НВР ліцею, також маю 12 год навантаження, то чи маю я право на класне керівництво ?
Дякую.

Ні, згідно Інструкції 102 керівним працівникам доплата за класне керівництво не проводиться

А тоді, як бути із цим роз’ясненням? Пунктом 6.3.5 Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016–2020 роки (далі — Угода) рекомендовано керівникам закладів освіти здійснювати відповідні доплати керівним працівникам навчальних закладів, які виконують на підставі норм чинного законодавства викладацьку роботу, за умови покладення на них у випадках виробничої необхідності обов’язків класних керівників. Пунктом 1.4 Угоди передбачено, що положення Угоди діють безпосередньо та поширюються на працівників закладів освіти, які перебувають у сфері дії сторін Угоди, і є обов’язковими для включення до колективних договорів, угод нижчого рівня.

Тому заступнику директора з навчально-виховної роботи закладу загальної середньої освіти, який працює на 0,5 штатної посади та має ще й педагогічне навантаження з предмета «Основи здоров’я» в обсязі 18 год на тиждень із дорученням виконання обов’язків класного керівника, має провадитися доплата за класне керівництво в розмірі, передбаченому пунктом 36 Інструкції № 102, у відсотках від ставки заробітної плати за посадою вчителя, встановленої за результатами атестації.

  1. Рекомендовано. Ви самі прекрасно розумієте, що це означає.
  2. Галузева угода - роки…
  3. Якщо Ваш директор візьме таку відповідальність, то можна.