Атестація з другою освітою

Вчитель має повну педагогічну освіту за однією спеціальністю - вчитель фізики. Здобула другу спеціальність вчитель математики - бакалавр. Цього року атестуюся як вчитель математики. Але виникає питання, чи проатестують мене як вчителя математики з бакалавром? На другу категорію? Одні кажуть, що є повна перша педагогічна, то другої і бакалавра вистачить на атестацію. Інші - що ні. Як правильно? Чи проатестують мене?
І основне питання, чи далі буде цей бакалавр мені заважати при атестації? Чи обовязково магістр?

А не можна проатестувати вчителя як вчителя фізики? Дали б йому 2 год фізики, решту математики і нічого не треба було б видумувати. Категорія поширилася б на математику. Маючи освіту бакалавра з математики, вчитель не зможе атестуватися на ІІ категорію як вчитель математики.

Але хіба можна атестувати вчителя не на ту посаду, на яку призначена? Призначена то на вчителя математики. Хіба можна тоді атестувати на вчителя фізики? Ще скажуть, що претендуватиму на години фізики потім…

Можна і треба. Треба атестувати за спеціальністю. У вашому випадку за тою, що дає можливість атестуватися на категорії.