Предмети ЗНО та бали

Підкажіть будь ласка, якщо скласти чотири ЗНО (які як ДПА) на 790 балів, а один з них на 200. Але п’ятий скласти на 110 чи 130, чи можуть такій людині відмовити у премії за ЗНО?

Читаємо Постанову Верховної Ради України № 1157-IX від 29.01.2021 року:

Установити, що Премія щороку присуджується здобувачам, які у поточному році завершили здобуття повної загальної середньої освіти, виконали сертифікаційні роботи зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, з чотирьох і більше навчальних предметів, отримали загальну суму балів за шкалою 100-200 не менше 790 балів, у тому числі 200 балів за щонайменше один із цих навчальних предметів (до обрахунку беруться чотири найвищі особисті результати з тих навчальних предметів, для складання яких учасника зовнішнього незалежного оцінювання було зареєстровано), та які зараховані у поточному році до закладу вищої освіти в Україні та підписали договір про навчання із закладом вищої освіти України. Якщо до переліку претендентів, які задовольняють визначеним вимогам, потрапило менше тридцяти осіб або їх тридцять рівно, Премія присуджується всім із них. У разі якщо до переліку претендентів потрапило більше тридцяти осіб, Премія присуджується лише тим, чий результат (загальна сума балів із чотирьох навчальних предметів) є більшим щонайменше на 1 бал за результат тридцять першого претендента у переліку. Розмір однієї Премії становить 100 тисяч гривень.

Отже, 5-й предмет не береться до уваги, зате є інші “підводні камені”.

Наче немає підводних каменів, просто треба обов’язково вступити до українського ВНЗ

Підводним каменем може стати кількість претендентів на премію. :slightly_smiling_face:

1 Симпатія

Тобто чотири найкраще слані предмети з п’яти будуть обиратись? Навіть якщо п’ятий буде сдано на 120, а всі інші в сумі 791 наприклад і один 200?