Классный руководитель неуважительно относится к ученикам

Здравствуйте, я ученица старшей школы. Хотелось бы узнать как правильно поступить в следующей ситуации
Мой классный руководитель практически постоянно орёт на класс и оскорбляет учеников “тупыми”, “дебилами”, а также “хамами”, если мы пытаемся дать отпор. Часто угрожает тем, что откажется от классного руководства, но, к сожалению, ещё не воплотил угрозы в реальность.
Я бы пошла к завучу, но, во-первых, мне страшно, что после этого классный руководитель начнет относиться ко мне резко негативно; а во-вторых у меня всё таки нет доказательств и мне могут не поверить.
Я хотела записать оскорбления и угрозы на диктофон, но мне сказали что это не считается за доказательства. Не могу понять почему, но рисковать не стала.

В общем, как мне и прочим ученикам быть?

Спробуйте знайти з ним спільну мову. Невже він така погана і пропаща людина? Може йому не вистачає вашої поваги і розуміння? А якщо не вийде, то маєте звернутися до адміністрації закладу. І боятися, повірте, не варто. Бо якщо насправді все так погано, то це треба негайно вирішувати.

1 Вподобання

Це вам на фейсбук у групу батьки сос. Тут тільки сторона вашої класної керівнички. Тому вони і мовчать. За вас повинні ходити ваші батьки, або ті, хто їх представляє. Усе записувати треба обовязково. Батьки сос вам скажуть точно. Або до освітянсько омбудсмена. https://eo.gov.ua/

Щоб іти до завуча у вас замало знань. Вже вас зупинили на відео та аудіо фіксації. І самому не ходити, дорослий повинен бути. Він ваш свідок і адвокат. Ну якщо ви вжесамі хочете туди усунути голову. А так батьки ваші представники.

Написано, що вчитель ще більше пресує, коли вони захищаються. Там реально стінка на стінку. І вчитель, як вчений, не повинен цього допускати. Всі втянулися в ситуацію. І чось не вчитель питає продопомогу, а вже дітям терпець увірвався.

А ви звідки знаєте? …

Мы к нему правда достаточно уважительно относимся. Стараемся помогать чем можем и выполнять его просьбы. Может недостаточно стараемся, конечно
Спасибо за совет)

З тексту допису. Там усе є.

Спасибо, я не знала про такую группу.
К сожалению, родители не хотят ввязываться в ссоры, поэтому приходится своими силами

Запам’ятайте: ніколи не варто махати шашкою і відразу бігти до президента. Шляхів вирішення є багато. Але найгірше те, що наші діти не вміють діяти в кризових ситуаціях.

Приму за комплимент. Я действительно
обычная ученица 10-го класса, ни на кого не охочусь)

Если бы это был единичный случай, тогда бы я с вами согласилась. Но этот классный руководитель с нами уже 5й год и такие ситуации начинают происходить всё чаще и чаще.
Тем более никто никуда ещё не бежал, я просто решила попросить совета

Я не про вас, а про того, хто вам дає поради.

Правильно, спрашивать надо. В батьки сос вам дадуть відповідь, якщо напишете школу і імя керівника. Тому раджу поки просто погортати сторінку, якщо не готові. Ваш випадок дуже часто зустрічається поради майже одні і ті самі.

1 Вподобання

Вам варто порадитись з тим педагогом зі школи, якому ви довіряєте. Завжди є така людина. Можете дослухатися порад цієї людини, якщо будуть сумніви, то запитаєте тут повторно.

Звісно, можна і в батькососів запитати. Там буде багато охочих покопорсатися у вашій ситуації.

2 Вподобання

Якщо боятися - в школі не працювати. Ніколи не боявся батьків і завжди мав з ними партнерські відносини. Дуже сумнівні судження.

у вас виходить, що ви даєте пораду на основі самого себе. наче вам відомо, що там такий вчитель як ви, з такими ж установками, клонований? а ви, як порадник, повинні дати загальну пораду, відірвану від вашої особистості. дати варіанти і дати можливість обрати з тих варіантів. у вас не виходить.

З вас ллється потік однобоких, нікому непотрібних, слів. Ви це помітили?

Нешановна, якщо є бажання писати моє прізвище, то хоча б вивчить, як воно пишеться правильно.

УВАГА БАТЬКАМ!!! Відповідно до ст. 150 Сімейного кодексу України (далі — СКУ) батьки зобов’язані:
— піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток;
Батьки зобов"язані вас захищати. Якщо вам є вже 14 років, то ви можете представляти самі себе, звертатися самостійно у органи. а допоки вам немає 14ти, батьки ЗОБОВ"ЯЗАНІ вам допомогти, якщо вони не хочуть, щоб їм пред"явили “невиконання батьківських обов"язків”.
Міжнародному пакті про громадянські і політичні права (п.1 ст. 24) зазначено: “Кожна дитина без будь-якої дискримінації за ознакою раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, національного чи соціального походження, майнового стану або народження має право на такі заходи захисту, які є необхідними в її становищі як малолітньої, з боку її сім’ї, суспільства і держави”.

1 Вподобання