Присвоєння звання старший вчитель

Закінчила педучилище, маю педагогічний стаж 33 роки. Чи можу при черговій атестації отримати звання старший вчитель?

Можете, але треба до 10 жовтня відповідне подання керівника або педради.

Це відповідно до пункту 5.4. Положення, правильно?

Так, 5.4. При цьому треба мати найбільш можливий у цьому випадку тарифний розряд, тут він 11.

1 Симпатія