Зно, реєстрації

Добрий день, підкажіть будь ласка, я зареєструвалася та подала документи на зно, але в цьому році отримаю неповну вищу освіту, щоб потрапити на магістра якщо я здам звичайне зно я зможу поступити з цим сертифікатом на магістра?

Сертифікати звичайного ЗНО не можуть бути використані для вступу в магістратуру. Там зовсім інші іспити - зазвичай це ЄВІ або екзамен з іноземної мови і фахове вступне випробування.
Якщо ви в цьому році отримаєте диплом бакалавра, то для вступу в магістратуру не треба було реєструватися на ЗНО. Подивіться на сайтах вишів, куди ви там плануєте вступати, що потрібно складати в магістратуру. Там є і програми вступних випробувань.

https://testportal.gov.ua/yevi-inozemna-yefvv-pravo/

Шо робити якщо я вже зареєструвалась та відправила документи?

Нічого не треба робити))
Просто не йдіть на ЗНО, бо воно вам не потрібне.

Якщо вже визначилися зі спеціальністю на магістратуру, дивіться на сайтах університетів програму фахового вступного випробування і готуйтеся до іспиту. Цей іспит буде в університеті.
Також слідкуйте за новинами на сайті УЦОЯО - там буде повідомлення про реєстрацію на ЄВІ з іноземної мови для вступу в магістратуру. От на ЄВІ вам треба буде зареєструватися і потім його і складати.
https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-yevi-yefvv/

А якщо зареєструватися на 5 предмет (який не виводиться як оцінка ДПА) і не прийти на нього або написати погано? Чи дізнається школа? І чи будуть якісь штрафні санкції за неприхід?

1. Школа не узнает
  2. Все, что не ДПА, школу не интересует
  3. После выдачи аттестата, школа не имеет никакого влияния на выпускника. Санкций и штрафов не выдаст точно )
  4. Не явившись на тест ЗНО вы просто не получите оценку за этот тест. И не сможете воспользоваться этой оценкой при поступлении. Толmrb и всего. Купил билет на автобус, но пошел пешком. )
  5. Если явитесь на тест, но будет плохая оценка - это всего лишь независимая оценка ваших знаний по этому предмету. Что вы будете делать с этой оценкой - ваше дело. И больше уже ничье. Ни школы, ни вуза, ни родителей, никого. Можете просто забыть про эту оценку или подать с заявкой на поступление (если другие оценки еще хуже). В любом случае - это просто еще одна “монетка” в копилку. Сувенир )

Я имела в виду штраф от УЦОЯО за неприход на ЗНО

Нет. Штрафов не будет :slight_smile:

Есть более сильные наказания, в перспективе. Например, жалость к себе или самобичевание, из-за утраченных возможностей…