Як змінити предмет на ЗНО

Якщо я вже зареєструвалася на ЗНО, але раптом вирішила змінити предмет. Що робити? Можу я змінити його, чи вже запізно?

Внести зміни можете до 5 березня. Коли отримаєте сертифікат, по його номеру і пін-коду на сайті УЦОЯО зайдете в розділ «Реєстрація» —> «Внести зміни» і зміните предмет.

1 Вподобання

Я зрозуміла, що можна змінити предмет, а добавити теж можна?

Так, звісно, можна і добавити - загалом може бути 5 предметів.

1 Вподобання

Доброго вечора!!! Чи можна ще раз зареєструватись після попередньої реєстрації???

Якщо ви вже зареєструвалися (тобто відправили комплект документів до регіонального центру - самостійно або через школу), тоді після отримання сертифіката можете до 5 березня внести зміни. Ще раз зареєструватися не можна.

А якщо ви тільки створили реєстраційну картку і ще не відправляли документи, то створіть нову реєстраційну картку (можете їх створювати безліч). Після того, як створите ту, де все буде правильно, надсилайте або передавайте в школу саме її з комплектом документів.

2 Вподобання

Документи ще не відправлені до регіонального центру!А школа як буде формувати список учнів із програми, там не буде двох реєстраційних листків?

Щиро Вам дякую за інформацію!!!

Якщо документи ще не відправлені, створюйте швидше нову реєстраційну картку (з правильними даними) і відносьте до школи разом з іншими документами. Ваша реєстрація на ЗНО буде саме по тій картці, яку ви надасте. І не важливо, скільки їх до цього було створено.
Реєструвати будуть в регіональному центрі. Школа тільки збирає пакети документів і відправляє до регіонального центру. Реєстраційна картка - це ще не реєстрація на ЗНО. Реєстрація вважається завершеною, коли ви отримаєте поштовий конверт з сертифікатом. І в школі лише формують списки учнів на ДПА.

Щиро Вам вдячний за таку детальну інформацію!!! Гарного Вам дня!!! Бережіть себе і своїх рідних!!!

А якщо я хочу змінити чи видалити предмет, то потрібно буде знову вести документи до рцояо?

А коли цей конверт має дійти до мене?