Проблеми з обранням ЗНО

Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи не виникне у мене ніяких проблем при поданні документів у різні ВНЗ, якщо на спеціальність 291 (Міжнародні відносини) третім предметом я оберу географію? Адже до змін в переліку предметів потрібних для певної спеціальності, всі ВУЗи здебільшого вимагали тільки ЗНО з історії. Дякую

В Умовах прийому до закладів вищої освіти 2021 майже на всі спеціальності було значно розширено перелік сертифікатів для третього конкурсного предмета. І так, на спеціальність 291 в цьому році можна обрати третім предметом географію або щось інше з 6 предметів.
Але щоб впевнитися в цьому 100-відсотково, можу порадити передивитися Правила прийому всіх вишів, куди ви плануєте подавати заяви. Правила прийому 2021 вже є на сайтах університетів. В цих правилах вже найточніша інформація про вступ 2021 і перелік конкурсних предметів на всі спеціальності. Але я не зустрічала такого, щоб перелік предметів в різних вишах, в тому числі і третій, відрізнявся від Умов прийому.
От що дійсно буде відрізнятися, так це коефіцієнти конкурсних предметів, тому що університети самі їх встановлюють. Зверніть на це особливу увагу, тому що ваш конкурсний бал буде різним для різних вишів. І по широкому конкурсу більше шансів буде вступити туди, де вищий конкурсний бал.
Також в Правилах прийому вишів, окрім коефіцієнтів, подивіться мінімальні бали сертифікатів ЗНО і мінімальний конкурсний бал для участі в конкурсі. Бо в деяких топових вишах на спеціальність 291 мінімальні бали навіть вищі, ніж на медичні спеціальності.

Дуже дякую за відповідь!