Педагогічний стаж

Добрий вечір. Допоможіть порахувати педагогічний стаж.

28.08.2009 р. я була прийнята на посаду вчителя на період відсутності основного працівника по 31.05.2010 р.
Але, попрацювавши пів року, сама іду в декрет.
В 2013 р. в квітні виходжу з декретної відпустки.
Питання. Чи переривався в мене стаж??? Чи могли вони мене звільнити по документах коли вийшов основний працівник?
Дуже дякую…

Записи про роботу працівника відображаються в трудовій.

Записів про звільнення не має…

То, може, ви і зараз працюєте? Можете переглянути інформацію на сайті пенсійного фонду України.

Я не написала, після виходу з декрету мене прийняли на постійну роботу… але питання постає, чи рахувався в мене стаж коли я була в декреті, якщо в трудовій писало, що я прийнята до 31.05 але до тієї дати сама пішла в декрет ще в лютому

Як і коли буде переводитися вчитель на строковий трудовий договір, якщо він досяг пенсійного віку на початку квітня 2021 року і йому буде призначена пенсія за віком ( педагогічний стаж 35 років)?

Не бачу правових підстав для такого переведення. Механізму немає. Те, що було, зроблено у минулому році, на цей рік не поширюється
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2777717725686824&id=100003458725184

Чи в правовому аспекті діють керівники ОТГ, приймаючи рішення про те щоб вчителям пенсіонерам з якими будуть укладені строкові трудові договори давати навантаження тільки 9 год.