Рівні здачі ЗНО по історії

Ходили слухи, що ЗНО з історії буде теж розбите на рівні профільний( повний обсяг) і непрофільний( для ДПА , матерал 10-11 класів.)Однак нормативних документів, розяснень на цю тему поки, що немає. Прошу повідомити дійсний стан речей на даний момент.

ЗНО з історії України не розділяється на рівні, а просто складається з двох частин. Виконання завдань частини І (20-21ст) зараховується за ДПА. За виконання всіх завдань (І і ІІ частини) виставляються бали ЗНО. Все так, як і в минулі роки - без жодних змін.

А для того , щоб отримати право вступу у ВНЗ необхідно здавати по повній програмі ЗНО, чи достатньо ДПА ( 20-21 ст).?

Можете отвечать на любое количество вопросов из заданных.
Но для ЗНО (для поступления) будут оценивать все вопросы задания - “профильный уровень”. Не ответите на все - балл ЗНО будет низким. Только и всего.
https://testportal.gov.ua/ist/

А скільки балів з обовязкового предмету ( історія, непрофільна) ) необхідно набрати на ЗНО , щоб отримати право вступу до ВНЗ.

Это похоже на “за сколько пробежать стометровку, чтобы занять третье место”. За чуть меньше тех, кто пробежит на первое и второе :slight_smile:
Сдача ЗНО и последующее поступление - процесс соревновательный. Как Олимпиада. А баллы ЗНО 100-200 - рейтинговые. Т.е. конкретный бал и конкретный порог получения оценки по предмету зависит от того, как сдадут все, кто сдает этот предмет в этом году - десятки тысяч человек по стране.
Так что ориентируйтесь на максимальное количество правильных ответов, а не на минимальное.
Конкретно же порог и рейтинговый балл вы узнаете только после проверки всех работ по предмету по всей стране - через пару недель после теста.