ЗНО 2021 для випускників минулих років

Доброго дня.Підкажіть,будь ласка,в даному питанні.Скільки і які іспити потрібно складати випускниками минулих років,які мають сертифікати ЗНО?Я так розумію, що які іспити потрібно для вступу в ВНЗ,такі і складати?Це може бути українська мова,історія та біологія,наприклад.Якщо математика не потрібна,то це не обов’язково?Дякую

Так, все правильно: випускники минулих років мають складати ті предмети, які потрібні для вступу. Якщо це українська мова, історія і біологія - їх і складайте. Якщо математика не потрібна для вступу, не треба її складати. Обов‘язковість математики лише для ДПА, тобто для осіб, які будуть в цьому році отримувати свідоцтво ПЗСО.
Якщо є сертифікати ЗНО 2018, 2019, 2020 років і предмети підходять для вступу на обрану спеціальність, їх можна використати для вступу і не складати ЗНО в 2021 році. А можна скласти і в 2021, а потім подати кращий результат. Сертифікати можна подавати в будь-якій комбінації по рокам.

1 Симпатія

Сертифікат 2009 року(дійсний до 2010).Отже,для вступу потрібно українську мову та літературу, історію та англійську?3 предмети?Математики серед вступних випробувань немає,тому і не потрібно.Дякую за відповідь.

Так, випускникам минулих років потрібно скласти 3 предмети, які вказані в конкурсній пропозиції на обрану спеціальність. Якщо це українська мова і література, історія і іноземна - ці 3 предмети і треба скласти для вступу.
Просто обираєте спеціальність, дивитесь в додатку 4 Умов прийому до закладів вищої освіти, які предмети потрібні для вступу і їх і складаєте. Це буде 3 предмети: перші два обов‘язкові, а третій може бути на вибір із переліку. Математика не обов‘язкова.
https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-umov-prijomu-na-navchannya-dlya-zdobuttya-vishoyi-osviti-v-2021-roci