Прошу допомоги щодо продовження навчання

Доброго дня! У мене таке нестандартне питання. Чотири роки тому я поступила у ВНЗ і провчилася більше року , закінчила перший курс на денній формі. Після чого, я забрала документи, покинула університет у зв’язку з переїздом в іншу країну . Тепер я знову повертаюся і Україну , і хотіла би продовжити навчання. Можу я поступити відразу на другий курс Чи можливо це? Що мені для цього потрібно?

Якщо ви закінчили перший курс і не маєте незданих предметів, можете поновитися на навчання відразу на другий курс. Не треба знову вступати. Якщо є місця в межах ліцензійного обсягу на вашій спеціальності, вас можуть поновити (на контракт).
Що потрібно? Беріть всі документи і несіть їх до свого навчального закладу. Пишіть заяву на поновлення - її розглянуть і повідомлять про умови поновлення (можливо доведеться скласти якусь академрізницю, адже за чотири роки могла дещо змінитися програма).
Рішення про поновлення буде прийматися в університеті. Але це можливо, якщо закінчили хоча б перший курс. Головне - наявність місць, згода адміністрації і ваше бажання продовжити навчання))