Вища освіта.Зміна спеціальності

Доброго вечора.Порадьте,будь ласка.Маю освіту спеціаліста “Філологія” 2006 року.Хочу змінити спеціальність,напрям гуманітарний.Які умови вступу чи перекваліфікації?Дякую

1 Вподобання

Можна отримати другу вищу освіту, вступивши в магістратуру. Умовами вступу є складання фахового вступного випробування (екзамена по спеціальності) і тесту з іноземної мови (ЄВІ або екзамен в університеті).
На сайтах вишів публікують програми фахових вступних випробувань в магістратуру. Навіть якщо у вас інша спеціальність, ви можете підготуватися самостійно і скласти іспит.
В педагогічних вишах замість ЄВІ з іноземної може бути внутрішній екзамен, а може бути на вибір. Програми іспитів з іноземної зазвичай є на сайтах університетів. Можна підготуватися також самостійно по тестам ЄВІ минулих років. Тим більше, якщо у вас спеціальність «Філологія» (може іноземна)), думаю підготуватися буде не складно.
Якщо ви працюєте, можна вступити в магістратуру на заочне. В педагогічних вишах є пропозиції і на денну форму, і на заочну - на всі спеціальності. Обирайте спеціальність, університет і дивіться всю інформацію про вступ у них на сайті. За 1,5-2 роки отримаєте диплом магістра за обраною спеціальністю.

1 Вподобання

Дякую за вичерпну відповідь. Ви мені дуже допомогли

1 Вподобання