Якщо немає вільних годин

Працюю заступником директора з виховної роботи на 0,5 ставки. За спеціальністю я вчитель історії, але вільних годин немає. У нас працює 4 вчителя пенсійного віку. Чи можуть у них забрати години і дати мені?

З якої радості???

3 Вподобання

Ну незнаю… Так як я молодий спеціаліст, і немає ставки. І думала, що потрібно в першу чергу забезпечити роботою таких як я.,а не пенсіонерів. Вони вже слава богу заробили непогану пенсію і працюють далі. І ще хотіла запитати Вас, який предмет мені могли б дати викладати? Дякую

Поясню. Ви працюєте на посаді заступника директора. Це основна посада. При цьому не має значення чи на повну ставку ви працюєте, чи ні. Будь-які додаткові години - це вже буде суміщення посад, а в першу чергу, навантаженням забезпечуються основні працівники. Наприклад, якщо є 4 основних працівника вчителя історії, то вони мають право претендувати на 4 ставки історії, усе, що залишиться можуть віддати вам. Це так по закону. Хоча не завжди цього дотримуються. Ви ж можете викладати що завгодно: вести гуртки, бути вихователем ГПД, а також предмети, в яких орієнтуєтесь.

Щодо віку: посилання на вік вважається ейджизмом та mauvais ton

1 Вподобання

Дякую. Просто переживаю, що цю штатну одиницю можуть скоротити, і залишусь без нічого. Працювала в садочку вихователем, покинула, пішла в школу на півставки, так би сказати працювати на перспективу, щоб хоч якось туди влізти. Так як вчителю історії 59 років. І коли виповниться 60 то віддасть трохи годин, так як викладає не тільки історію., а географію, громадянську освіту і історію в усіх класах. То це нормально? Треба було вчитись? Незнаю що й робити…

Багато чого залежить від директора, отже, набирайтесь досвіду. Спробуйте з ГПД, це вам ближче.