Гурткові години

Доброго дня! Чи може адміністрація школи або відділ освіти ОТГ збільшити навантаження вчителю посеред навчального року,який є керівником Зразкового оркестру \ у кількості 7 гурткових год?буду вдячний за відповідь.

Якщо ці години є вакантними ,(вільними)

Дякую за відповідь. Але є положення в якому зазначено Керівник зразкового або народного колективу має мати ставку год\гурт.\ Прийшло мені положення про надання звання — у грудні місяці 2020р. Пояснення в ОТГ освіти мені було-таке \неможливо посеред навч.року–добавляти гурт.год,\Може існують закони положення щодо мого питання ? буду радий за відповідь!

Взагалі-то , тарифікація проводиться на рік-з 01.09 по 31.08. Але існує таке поняття як перетарифікація. Коли у квітні пишеться наказ про результати атестації педагогічних працівників, то для декого оплата змінюється. Вважаю, що і в даному перетарифікація можлива. Було б бажання не економити

Перепрошую, а що це положення таке? У нас в школі був тривалий час Заслужений театр, тепер вже років 5 Народний театр, але я ніде не зустрічав, що на цей колектив виділяється ставка. Ми виділяємо значно більше, ніж ставка, але маємо години гурткової роботи.

І мені хотілося б дізнатись

Дуже дякую за інформацію! будемо надіятися на краще…!

Колего, так розкажіть про положення. Цікаво ж