Призначення тарифного розряду асистенту вчителя

Доброго дня. Я маю стаж роботи в школі 7 років асистента вчителя та п’ять із них трудового навчання. В цьому році буду атестуватися, як вчитель трудового навчання на першу категорію. Чи можу ще просити у керівництва призначення 12 тарифний розряд асистента.

Звісно, можете…

1 Вподобання

Дякую. А де я можу конкретно дізнатися, який у мене розряд? Бо завуч казала,що 12, а у бухгалтерії-11.

Кожен навчальний рік проводиться тарифікація вчителів, відповідно, є тарифікаційні списки, де конкретно розписана вся заробітна плата вчителя .Згідно неї бухгалтерія нараховує зарплату. Тарифікація завіряється начальником управління освіти. Так що розбіжностей між тарифікаційними списками та нарахуванням зарплати не пови.нно бути. Просіть директора, щоб показав вашу тарифікацію, далі зверніться в бухгалтерю.

1 Вподобання

Якщо Ви працюєте на посаді асистента і маєте години трудового, то вам треба атестуватися по обох посадах окремо. Якщо ви зараз маєте 11 т.р. по асистенту, то ніщо не заважає навесні на атестації встановити вам найбільш можливий 12 т.р Цікава у вас адміністрація, коли каже одне, а платиться за інше.

1 Вподобання