Атестація на лікарняному

Чи атестують вчителя якщо з лютого місяця вчитель іде в декрет ( до родів як на лікарняному)

Якщо врахувати , що до 01 березня вчитель під підпис має бути ознайомлений з характеристикою , яка є фактичною оцінкою його роботи в міжатестаційнй період, то так, може. Вивчення роботи проводилось із жовтня. Відредагую: до першого березня подаються характеристика атестаційній комісії, не пізніше ніж за 10 днів до проведення атестації- ознайомлення під підпис. У нас, зазвичай, ознайомлення і подання - одночасно

Чи є якісь нормативні документи, які підтверджують, що на лікарняному мають атестувати?

Можливості атестаційної комісії досить широкі в межах її повноважень. Невідомо, яка у Вас ситуація, чого Ви хочете ? Комісія може на рік перенести атестацію за наявності поважної причини. Можливо, це Вам підійде
Якщо Ви не дасте згоду на проведення атестації- тоді її перенесуть до Вашого виходу на роботу, а там-іще свої нюанси.
Тільки це вже така абракадабра. Хоча, все в житті буває .Удачі

 3.10.    Засідання   атестаційної   комісії   проводиться   у 

присутності працівника, який атестується. Під час засідання
атестаційної комісії педагогічний працівник має право давати усні
та письмові пояснення, подавати додаткові матеріали щодо своєї
професійної діяльності.

 За   рішенням   атестаційної   комісії  атестація  може  бути 

проведена за відсутності працівника, якщо він не з’явився на
засідання атестаційної комісії з об’єктивних причин (службове
відрядження, територіальна віддаленість, тривала хвороба та інші
причини, що перешкоджають присутності на засіданні) і дав на це
письмову згоду, за винятком випадків атестації працівників,
стосовно яких порушено питання про невідповідність займаній
посаді. { Пункт розділу III доповнено абзацом другим згідно з
Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту N 1473
( z0014-12 ) від 20.12.2011 }

 У разі неявки педагогічного працівника,  який атестується, на 

засідання атестаційної комісії без поважних причин комісія після
з’ясування причин неявки може провести атестацію за його
відсутності. { Пункт розділу III доповнено абзацом третім
згідно з Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту
N 1473 ( z0014-12 ) від 20.12.2011 }

Щоб мене атестувати так як весь час працювала, а з середини лютого іду в декрет. Якщо я буду на лікарняному я зможу підписати цю характеристику?

Повторюю, атестація проводиться із жовтня по березень І Вас повинні атестувати, якщо Ви цього бажаєте. Атестація може бути без Вашої присутності (дивіться вище), дасте письмову згоду - і все. Якщо все так складно, напишіть заяву в комісію, щоб характеристику вислали листом.(хоча впевнений, що вагітність не завадить Вам підписати її)