Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Добрий день! Частина вчителів знаходяться на курсах підвищення кваліфікації при ОІППО (дистанційна). Підкажіть, будь ласка, як поєднати курси із викладанням уроків учням. Чи вчителі на час курсів звільняються від уроків? Чи поєднують курси і викладацьку роботу? Дякую

Не можна поєднувати курси і роботу ні в якому разі! Директор не може про це не знати

В школі викладаю українську мову та літературу, мистецтво, маю гурток.Чи потрібно проходити курси по кожному предмету щорічно? Чи будуть оплачуватися курси з кожного предмету? Чи тільки з одного предмету (наприклад, українська мова та література, так як я за дипломом вчитель української мови та літератури, але накази маю на усі предмети)?

Ні, не треба з кожного щорічно. По черзі вистачить

Добрий день! Я пройшла курси підвищення кваліфікації дистанційно, але через хворобу не змогла забрати посвідчення (для цього треба поїхати в обласний центр). Сьогодні завуч сказала, що подає відомості у бухгалтерію про те, що я не пройшла курсової підготовки і я отримаю зарплату, як “спеціаліст”. У мене вища категорія. Чи правомірні дії адміністрації? Дякую.

Ні, неправомірні. Знизити тарифний розряд або підвищити його можна лише рішенням атестаційної комісії. Законних правових підстав знизити вам категорію до спеціаліста в цьому випадку немає абсолютно ніяких, але якщо граната в руках мавпи, то законністю там і не пахне.

3 Вподобання