Переміщення в межах одного закладу

Чи може завуч з НВР, переміщений з цієї посади у зв`язку із тим, що є вчителем НУШ 1 класу на посаду завуча початкової школи на 0,5 ставки претендувати в майбутньому на повернення на колишню посаду?

Так він нікуди і не дівався з попередньої посади. При 0.5 заступника він може мати 20 год в початкових класах. Не може мати класне керівництво, точніше може, але безоплатно.

В нього забрали 0,5 ставки завуча. І на ці 0,5 ставки призначили іншу людину. як завуч з НВР. А там наказом провели як завуч з початкової та дошкільної освіти

Було б добре, якби інформація була б викладена більш чітко, бо така каша, що зрозуміти майже не можливо хто куди був переведений

Була ставка заступника з НВР в однієї людини. Тепер її розділили на 2 частини: 0,5 ставки заступника з НВР та 0,5 ставки заступника з початкового навчання - відповідно між двома людьми.Це сталось тому, що заступник з НВР є вчителем початкової школи і в неї 1 клас НУШ. Питання полягає в тому, чи може цей вчитель претендувати в майбутньому (через 4 роки) на повернення їй всієї ставки.

Чотири роки треба ще прожити і пропрацювати. Якщо обидві людини призначені на посади безстроково, то вони мають рівні права.