Паралельне навчання в межах однієї галузі

Доброго дня.
Навчаюся на другому курсі факультету міжнародних відносин, спеціальність: міжнародні економічні відносини (контракт).
Чи можу я після закінчення другого курсу вступити паралельно на третій курс, на спеціальність міжнародне право (контракт)?
Буду вдячний за відповідь.

Вам краще звернутися з цим питанням до свого деканату. Вони порадять, як це краще зробити.

А теоретично це можливо?

Я думаю, що краще навчатись в двох магістратурах. Це точно можливо. Для чого вам тре два дипломи бакалавра?

2 Вподобання

Оскільки зараз йде мова, про можливе введення закону про юридичну освіту, згідно з яким повною юридичною освітою вважатиметься тільки бакалавр+магістр, вважаю краще отримати і диплом бакалавра.
Питання в тому, чи зможу я вступити відразу на третій курс, зі здачею академічної різниці?
Буду вдячний за відповідь.

Ну це ж тільки проекти. А що буде з тими, хто не має диплома бакалавра з правознавства, а лише диплом магістра? Ваша справа. Думаю, що паралельне навчання зі складанням академрізниці цілком можливе. Просто це може виявитись лише зайво витраченими грошима. Ще момент: чи йти на міжнародне право, чи на право? Ось тут подумайте. Коли я вчився на юрфаці, у нас вчились хлопці та дівчата з міжнародного права та міжнародної економіки. Щось їм не дуже подобався диплом з міжнародного права. Не знаю нюанси, не цікаво було розпитувати.

Дуже дякую за відповідь.
На звичайне ,право, академічна різниця буде завелика.
З вами на юрфаці, навчалися бакалаври з міжнародної економіки?

З міжнародного права - це точно.