Навантаження вчителя образотворчого навчання

Яке тижневе навантаження вчителя образотворчого навчання у 5—7 класах?

А вам яке треба?..

Що тут сказати .Якщо Ви про Образотворче мистецтво, то три години; можливо, довантажити Мистецтвом у 8-9 класах, це ще дві години. Якщо є умови, то можна щось придумать за рахунок варіативної складової. Але це малоймовірно. Іще можливі гуртки.
Але і оплачувати будуть лише таку кількість годин.(якщо дасте згоду)

У 1 семестрі мене навантажили 0,5 год. і сказали, що це інтегрований курс» Мистецтво», а в 2 семестрі дали 0,5 год. на музичне мистецтво. Чи мала адміністрація право так вчинити?
Програмою передбачено 1 год. на тиждень. Дякую

Почнемо з. того , що Ви своє навантаження повинні знати іще в травні. На педраді колектив повинен був прийняти Освітню програму закладу, ви маєте знати , по якому навчальному плану має бути організований навчально-виховний процес. Якщо ваш заклад з поглибленим вивченням предметів, тоді там може бути інтегрований курс “Мистецтво” з такою кількістю годин. ( таблиці, починаючи з третьої).Якщо у вас 1-2 таблиці- то це явне порушення. В поясненні до третьої таблиці пишеться , що заклад обирає або інтегрований курс, або два курси окремо. Якщо тут кількість годин -1 година, то директор мав право так вчинити. Помилкою, на мій погляд, є те, що уроки повинні чергуватись рівномірно протягом року , а не по семестрах. Тобто, все залежить від навчального плану, який ви погодили на педраді. Не погоджувати? Тоді це інше питання.Щодо програми. Вона адаптується під кількість годин.

В нашій школі поглиблене вивченння англійської мови. Мене цікавлять таблиці, про які ви говорите. Де я можу їх знайти? Де я можу знайти інформацію, де вказано, що якщо є інтегрований курс, то тижневе навантаження 0.5 годин. (Так як мені повідомила завуч школи).
Тому прошу Вас допомогти мені розібратись як правильно має бути.
Чекаю Вашої відповіді.
Дякую!

Та будь де .Ось , наприклад, http://www.osvitatlm.if.ua/nakaz ( просто ввів пошук)
Повторюю, ви повинні працювати за своєю індивідуальною Освітньою програмою, яку погоджували на засіданні педради. Яка ця освітня програма- я не знаю, тому повністю відповісти Вам не можу. Але Ви маєте право попросити завуча показати її Вам, адже ж ви всі її погоджували. Раджу звернути увагу на розподіл годин варіативної складової Зазвичай, звідти додають години на такі цілі, але це все індивідуально. Формально адміністрація нічого не порушила. Інша справа, чи є у Вас ставка(18 год.), якщо немає- то чи давали Ви згоду на неповне тижневе навантаження. Якщо давали згоду - одне питання,не давали - інший алгоритм дій. Коротше, дивіться пояснення до треть0ї таблиці, адже ваш Навчальний план розроблений на її основі .Удачі.