Вступ на магістратуру

Вітаю! ЗМІ опублікували інформацію про новий Наказ, затверджений Міністерством освіти і науки з приводу умов прийому до ВНЗ України. Згідно з документом, з 2021 року вступ до вищих навчальних закладів на ступінь магістра можливий тільки на платній основі. Чи відповідає ця інформація дійсності? Чи можливі варіанти навчання за державні кошти на магістратурі?

В Умовах прийому до внз України 2021 немає такого))
За державні кошти можливо навчання, якщо ступінь магістра здобувається вперше, ну і звісно є держзамовлення на магістрів обраної спеціальності (вступ відбувається на конкурсній основі).
Якщо ви вже маєте ступінь магістра (або спеціаліста), здобутого за державний кошт, то тоді магістратура лише платна.

Дякую за відповідь, заспокоїли

В таких пугающих новостях СМИ, обычно дают источник с реквизитами. У приказов есть номера, или есть ссылка на документ. :wink:
Если ничего этого нет, то, скорее всего, СМИ (как обычно) раздувает тему из какого-нибудь намерения, которое обсуждается. И, в конце концов, может быть отметено, не принято и забыто.
Поэтому, когда увидите в следующий раз подобные новости - ищите эту информацию не в СМИ, а на сайте МОН. Если там таких новостей нет - значит, ничего и не было. :wink:

1 Симпатія