Коригування оцінки з фізкультури

Добрий день!
Колеги, підскажіть, як правильно прийняти перездачу з фізичної культури.
А точніше: батьки вирішили коригувати семестрову оцінку. Знаю , що порядок проведення такої процедури прописаний в Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів № 496 від 03 червня 2008 року.
Але виникає безлік запитань:

  • Оцінювання проводиться у письмовій формі. Письмові роботи зберігаються протягом року. (Які письмові роботи на фізкультурі?);
  • Члени комісії готують завдання (Але ж ми не можемо приймати більше двох нормативів в одинь день? Це мають бути білети , як на екзамені чи просто те, що вчитель вважає за потрібне?);
  • Комісія приймає рішення щодо його результатів та складає протокол (Є якийсь зразок протоколу чи форма довільна?)
  • Чи має бути присутня медична сестра під час перездачі?

З таким зіткнулась вперше. Дякую за розуміння.

1 Вподобання

Добрий вечір, також цікавить це питання. Як Ви провели коригування?

Було таке у мене, коли ще був вчителем.
Вийшов з положення так:
Письмове оцінювання провів у вигляді тестів, у яких потрібно було вибрати правильну відповідь з запропонованих варіантів. Важливий момент - до тестів обов’язково маєте додати шкалу оцінювання Напоиклад: за 10 правильний відповідей така оцінка, за 12 - така і т.д. Тести можна зробити різнорівневими. Зміст тестів повинен відображати всі модулі, які вивчались. До речі, тести можна легко знайти в неті. Зміст і форма тестування - виключно вибір комісії.
На рахунок нормативів не все просто. Якщо учень підготовчої медичної групи - нормативи приймати заборонено. Тому раджу вам приймати не норматив, а техніку виконання вправи. Наприклад “низький старт”, “верхня пряма подача” у волейболі, техніка і порядок виконання стрибка в довжину з місця, і так по кожному модулю. Тоді Ви запросто зможете “прийняти” декілька вправ за один день.
Протокол складається стандартної форми.
Присутність медичної сестри не обов’язкова (особливо якщо скористаєтесь моєю порадою на рахунок нормативів)
Але все вище сказане - виключно порада з власного досвіду. Рішення приймаєте тільки Ви.

Добрий вечір! На щастя мені особисто не доводилося приймати перездачу. Це питання з могу профілю ставила колега.
Я їй також порадила скласти тест с кожного модулю, які було пройдено. А замість нормативів перевірити техніку вправ.