Питання щодо атестації

Доброго дня.
Я пропрацював вчителем математики у школі 36 років. Маю вищу категорію. У цьому навчальному році я в черговий раз атестуюсь на підтвердження вищої категорії. Дирекція школи наполягає на так званому «відкритому уроці», де повинні бути присутні всі вчителі методоб’єднання. Чи правильно це у період пандемії? Дякую.

Тут навіть не в пандемії справа, хоча і це також важливо. Вимагайте, нехай дирекція покаже, де в Положенні про атестацію міститься дана вимога .Її немає. Швидше , навпаки - заборонені різні портфоліо, творчі звіти тощо. І , взагалі, атестацію проводить не дирекція, а атестаційна комісія, в яку входять ваші ж колеги

2 Вподобання

Я маю другу категорію, як вчитель початкових класів. Хочу в цьому році пройти курси підвищення кваліфікації, щоб підвищити наступного року категорію. Чи підходять мені курси вчителів початкових класів ( спеціаліст, ІІ категорія)?

А в чому проблема?..

Добрий день!
Питання: який орган моніторить роботу атестаційної комісії. Куди звертатися у тому випадку , коли рішення атестаційної комісії суперечить типовому положенню про атестацію ?

До комісії ІІ рівня…