Яка краща спеціальність початкова освіта чи логопедія

Добрий день. Планую вступати на другу освіту магістратура ( перша- економічна).Яку спеціальність краще обрати початкова освіта чи корекційна педагогіка ( логопедія)?всім дякую хто відгукнеться

Що Ви маєте на увазі, запитуючи “яка краща”? По перспективі знайти роботу за спеціальністю звичайно краща початкова освіта, бо це більш широка та універсальна спеціальність (плюс там часто іде додаткова спеціалізація “початкова освіта та іноземна мова”, “початкова освіта та музичне мистецтво”). По оплаті праці як пощастить, але +/- однаково. Де легше/ цікавіше/дешевше навчатись в магістратурі? - це залежить від конкретного вузу, факультету і випускової кафедри.

Дякую за відповідь…

Те, що ближче до душі. Плануєте працювати вчителем молодшої школи - звісно початкова освіта. Якщо ж бажаєте бути логопедом - відповідно. Скажу, що моя сестра логопед з невеликим досвідом роботи, вступала кілька років тому теж після економічної спеціальності. Спеціальність, яка на сьогодні ніколи не залишає без роботи, бажаючих на індивідуальну корекцію дуже багато, набагато більше, ніж вона, як спеціаліст може осягнути, запис на рік уперед.