Зміна кваліфікації

Доброго дня! Працюю вчителем української мови та літератури. Маю І кваліфікаційну категорію. У 2021 році проходжу чергову атестацію, хочу підтвердити встановлену раніше І категорію. У зв’язку з тим, що наступного навчального року планується пониження ступеня навчального закладу ( буде лише початкова школа), хочу перекваліфікуватися на вчителя початкових класів. На даний час пройшла курси EdEra. Планую пройти курси вчителів початкових класів. За якою категорією мені буде здійснюватися оплата як учителю початкових класів? Чи повинна я мати ще й години української мови та літератури в міжатестаційний період?

Вроде как должны. Но Возможно есть исключения. Но в этом есть смысл лишь если вы хотите работать учителем младших классов, а не идете туда из-за безысходности. Маленькие дети куда сложнее и будут вас больше выматывать своей активностью.
Но всегда можно сделать также как Сергей Недяк и сменить должность советника министра на контрабандиста или же зека)

При переході з однієї посади на іншу категорія буде зберігатися до чергової атестації, а тоді потрібно буде вже атестуватися як вчителю початкових класів. Тому атестуйтеся в цьому році і все буде добре