Популярність шкільного фото

Доброго дня. Чи може класний керівник на своїй особистій сторінці у соціальній мережі розміщувати фото разом з дітьми, зроблені на уроках або виховних годинах?
Чи може адміністрація вимагати фотозвітина особистих сторінках у соцмережі?
Як реагувати батькам на таку +популярність+своїх чад без їх відома?

  1. Ні.
  2. Ні.
  3. Звернутися до директора про те, що без письмового дозволу батьків за подібні дії може наступити кримінальна відповідальність.
    Жодне фото, відео дітей не може бути викладене в мережі інтернет без письмового дозволу батьків.

Дякую. На які документи можна спиратися?

Та хоча б на статті 307-308 Цивільного Кодексу.

І ще процитую цей матеріал:

…судом підтверджено, що публікація фотографій та відео у соціальних мережах можливі лише зі згодою особи, зображення якої публікується. При цьому, фотографії малолітніх та неповнолітніх осіб, які мають часткову дієздатність, та в силу віку не можуть належним чином розуміти питання пов’язані із розміщенням своїх зображень у соціальних мережах, можуть публікуватись сторонніми особами лише зі згодою обох батьків, які мають рівні права відносно розвитку та виховання дітей.

Ось приклад того, ЯК це має відбуватися.

2 Симпатії