Чергування по школі

Чи має право адміністрація школи змушувати вчителів в методичний день приходити до школи і чергувати цілий день в коридорі? Чергування відбувається на уроках і перервах одиним вчителем на цілий поверх.

Ні, такого права адміністрація не має. Короткі перерви між уроками є робочим часом вчителя, тобто тоді, коли є уроки вчитель працює і на перервах, може залучатися до чергування. Але, якщо уроків немає, то перерви не є робочим часом, а тому і вчителю не потрібно виходити на чергування.

1 Симпатія

Вставлю своїх п’ять копійок. Можливо я помиляюсь, але у кожному навчальному закладі повинен бути такий документ як “Правила внутрішнього трудового розпорядку”, який затверджується на 5 років. Так от в цьому документі можуть бути прописані обов’язки чергових вчителів. Почитайте уважно. Тим більше, що ознайомлення з цими правилами відбувається під особистий підпис. Дуже часто вчителям кажуть підпишіться і вони підписуються не читаючи. Якщо в цих правилах є прописані обов’язки чергових і Ви підписались, то повинні відповідно їх виконувати.

Вот именно, что не прописано.