Хочу кинути університет та обрати іншу спеціальність

Зараз навчаюсь, але якщо я хочу у 2021 році поступити на іншу спеціальність , але для цього мені треба математику (яку я не складала в 2020), то чи потрібно мені буду перездавати англійську, українську, чи лише математику?

Складайте лише математику в 2021 році (профільний рівень, для вступу). Якщо в 2020 склали українську і англійську, то ваші сертифікати дійсні і не треба перескладати. Можна буде подати для вступу сертифікати 2018-2021 років у будь-якій комбінації по рокам і предметам. От і будете подавати українську і англійську 2020 року, а математику 2021 року. Все нормально, так можна, не хвилюйтеся.

1 Вподобання

Підкажіть будь ласка, якщо я, навчаючись на платній формі навчання, внесла кошти за 2 семестри, то чи можу я завершити навчання на 1 семестрі та забрати кошти за 2(так як в 2 навчатись не буду)?

Про це треба читати у вашому з університетом Договорі про надання освітніх послуг (контракті). Там має бути все прописано. Або дізнаватися у виші, вони точно зможуть відповісти. Передивіться свій контракт - чи є там щось про повернення коштів.