Чи може психолог працювати на посаді вихователя?

Доброго дня. Здобула вищу освіту за спеціальністю психологія з кваліфікацією психолог, дослідник, викладач. З березня працюю вихователем в дитячому садку. Чи можу я атестуватися на посаді вихователя. Чи поширюється на мене положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти інауки України від 6.10.2010 №930 (із змінами і доповненнями від 20.12.2011 № 1473 та 08.08.2013 №1135
Згідно з пунктом 3.26 Типового положення, "особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, прийняті на посаду педагогічних працівників за спеціальностями, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту.

Ви навели лише частину пункту. В іншій частині ідеться про те, що якщо таких фахівців підготовлено в недостатній кількості. Оце і має вирішити АК. Якщо вони приймуть рішення а тестувати Вас згідно цього пункту, то все ок.

1 Симпатія

Оскільки вас прийняли на цю посаду, то це є свідченням того, що була вакансія, на яку не було претендентів з відповідною фаховою освітою, т.ч. зазначений пункт до вас підходить