Оплата праці вчителя не за спеціальністю

Вчитель вищої категорії викладає інформатику не за дипломом. Оплата праці з даного предмета нараховується як спеціалісту. Чи правомірне таке нарахування у рік атестації?

Пройти курси з інформатики, дати директору копію і нарахування має здійснюватися за вищою категорією, яким би не був предмет, за яким атестувався вчитель.

Курси з інформатики пройдені, але вони дають право лише читати предмет, але не атестуватись з нього. І взагалі чому раніше оплата була по вищий категлрії і лише з вересня по спеціалісту.Яке положення КМУ про це зазначає

Курси дають право на отримання зарплатні з того предмета, з якого вчитель не проходив атестацію, відповідно до результатів атестації. Наприклад, вчитель історії вищої категорії має диплом вчителя історії, але викладає ще інформатику. За години інформатики він буде отримувати як спеціаліст вищої категорії, якщо прийде курси з інформатики

1 Симпатія

Курси з інформатики пройдені в 2017 році і вони є дійсними навіть на наступний навчальний рік

А де, в якому нормативному документі прописано, що за предмет з якого вчитель не атестований треба платити , наприклад по вищий категорії ?
Якщо читати п.5 роз.1 інструкції № 102, то написано зміна розміру ставок й заробітної плати тільки за наслідками атестації.


прочитайте пункт 3.25.
остаточного положення про атестацію

Атестуватися лише з одного предмета за спеціальністю, навіть якщо у вас дві спеціальності і ви з обох читаєте предмети,то обираєте одну, з якої атестуватиметеся, з іншого предмета достатньо пройти курси. Так само і з предметами, які вчитель читає не за спеціальністю. Достатньо пройти атестацію з предмета за спеціальністю, при цьому обов’язково треба мати години по спеціальності, а з решти предметів пройти курси і отримувати за всі предмети по присвоєній на атестації категорії. При цьому, якщо на момент атестації в учителя не було курсів з не основного предмета, то йому дійсно платитимуть по ,спеціалісту’’, 11 т.розр., але з моменту подачі копії пройдених курсів вчитель отримуватиме по присвоєній на атестації категорії.
Іншого законодавством не передбачено і бути не може. Все, що не так, - неправомірно.