Про дистанційне навчання

Добрий день. Нагадайте, будь ласка, для чого вимагають у вчителів під час проведення дистанційних уроків ідентифікатор та код доступу до занять у Zoom. Чи є це правомірно і на що така (надана вчителем) інформація впливає? ДЯКУЮ.

Адміністрація закладу має право контролювати уроки, в т.ч. дистанційні.

2 Вподобання

У вас хоч щось вимагають. У нашому місті взагалі всі забили на нормальне проведення уроків онлайн. У нас запорізьке ноу-хау: навчання у вайбері. Всі лаються, а вибору немає

Дійсно часом навіть важко порівнювати середню школу з платними курсами. Вивчав польську мову в ІМ Іноземна мова http://imclasses.com/. Серед переваг можу виділити викладачів-носіїв мови, можливість займатись онлайн з будь-яких гаджетів, цікаві матеріали для навчання. Плюсом є також організація ними державного сертифікаційного екзамену із знання польської мови, тому певно вони знають як найкраще до нього підготуватись. Вся наша група екзамен здала. Тепер я власник довідчного сертифікату В1, який визнається в ЄС!

В нас управління освіти робить запит на коди доступу до зум-уроків учителів і навіть хвилини спілкування з класом класних керівників, щоб пересвідчитися у факті проведення/непроведення онлайн-уроків та їхньої якості. Наскільки це правомірно? Думаю, відповідь очевидна, але фахової відповіді на Ваше запитання, та й моє, тут не побачила.

1 Вподобання