Атестація практичного психолога, гурткова робота

Доброго дня, дорогі колеги!
Я працюю заступником директора школи з навчально-виховної роботи і запитання встановлення розрядів не обходить мене стороною.

  1. Ось яке запитання: у школі працює практичний психолог, яка має психологічну освіту зі ступенем “Бакалавр”, їй було встановлено оплату праці на рівні 10 т.р., але через півтора року вона отримала диплом Магістра за спеціальністю “Початкова освіта. Англійська мова”.
    Чи правомірно те, що з моменту подання до адміністрації диплому Магістра, було здійснено перетарифікацію на оплату праці по 11 т.р. ?!
    Адже посаду практичного психолога віднесено до педагогічних працівників, і з отриманням повної вищої освіти (магістр), хоч і за іншою спеціальністю, оплата має здійснюватись, як спеціалісту, тобто по 11 т.р.
  2. І ще одне запитання щодо гурткової роботи. Якщо вчитель праці має 18 годин педагогічного навантаження і дві години гурткової роботи за фахом (трудове навчання), за результатами атестації має 11 т.р., категорію спеціаліст, за яким розрядом здійснювати оплату праці годин гурткової роботи - 10 чи 11 т.р.? А вчитель початкових класів має І кваліфікаційну категорію, за яким розрядом їй оплачувати гурткову роботу?
  1. Оплата по спеціалісту.
    Ви ж не отримуєте за заступника по 10 т.р., а від ставки директора. Так і ваш психолог, маючи вищу педагогічну освіту рівня магістра має бути протарифікований по 11 тарифному розряду з дня подання працівником відповідної заяви та копії диплому.
  2. Першому можна за 11 т.р., другому - за 12.
1 Вподобання

Дякую за відповідь))
Я вважаю так само, вже купу документів перевернула з ніг на голову))
Справа у методистах відділу освіти разом із бухгалтерією…я НЕ можу довести їм свою правду.
Почали платити по спеціалісту ще з лютого, коли психолог принесла диплом Магістра (початківця з англ мово)…змінилась бухгалтер і тепер «свою пісню» співає, щоб писала людина заяву на повернення коштів, ніби треба платити ТІЛЬКИ по 10т.р.
От в шукаю коментарів із законними підтвердженнями, вже навіть Освітньому Омбудсмену написала, чекаю на відповідь.
А Вам дякую за коментар))))

І ще, як на мене, новина, що задля 1-2годин гурткової роботи мають бути пройдені курси…але про які взагалі курси можна говорити, якщо вчитель праці веде гурток «умілі руки», початківець- «паперопластика», а фізрук- футбол і волейбол?
Ніби, якщо немає курсів, то гуртки оплачувати треба ТІЛЬКИ по 10т.р.
Це ж неправомірно, як я розумію?!

Про освітнього омбудсмена - дуже правильний шлях. Це буде офіційний документ, який засвідчить нікчемність знань бухгалтера. Окрім того, бухгалтер не може трактувати зміст наказів директора на свій розсуд, він просто не має права. І то абсолютно.

2 Вподобання

Щодо методистів… Гоніть їх подалі. Вони не мають жодного впливу на діяльність закладу, просто ніякого.

1 Вподобання

Про ,ніби’’. Запитайте офіційний документ щодо їхнього трактування. Хай нададуть.

2 Вподобання

Так ось саме так я і роблю , тільки документи і запитую, а відповідь одна- так в Області сказали, а документів- зась…
Так ще й контактів «людини з області» не дають, мовляв, вона не любить, коли зі шкіл телефонують…от я вже і обшукалась ВІДПОВІДЕЙ…
Щиро дякую за коментарі)))
Буду ще чекати на офіційну відповідь від омбудсмена.

1 Вподобання