Атестація педпрацівникіа

Добрий день. Маю питання по позачерговій атестації. Вчитель атестувався у 2018-2019 році, отримав кваліфікаційну категорію “Спеціаліст другої категорії”. В 2019-2020 році приймала участь у конкурсі “Вчитель року”, де в обласному етапі посіла 3 місце. Чи має право позачергово атестуватися вчитель на підвищення кваліфікаційної категорії?

А чом би й ні? Заяву написати треба було до 10 жовтня.

Дякую, заяву написали. Але керівництво доводить, що згідно Положення про атестацію не пройшло ще два роки для позачергової атестації. У Положенні є п. 4.7 в якому йдеться, "також педагогічні працівники, які стали переможцями або лауреатами
конкурсів фахової майстерності, що проводяться центральними
органами виконавчої влади, мають наукові ступені, вчені або
почесні звання, якщо їх діяльність за профілем збігається з
наявним науковим ступенем, ученим (почесним) званням, атестуються
без додержання послідовності в присвоєнні кваліфікаційних
категорій та строку проведення позачергової атестації. " Адміністрація закладу каже, що Центральні органи влади - це поняття їм незрозуміле. І відмовляється атестуватися вчителя. Що робити в такому випадку?

Вам не треба цей пункт. Ви просто маєте право написати заяву на позачергову атестацію, а атестаційна комісія не може не прийняти заяву, вона не має такого права. АК змушена вас атестувати, хоче вона того чи ні. Щодо терміну в два роки 19+2=21. Заява - це не атестація! Термін рахується від останнього засідання до останнього засідання, тобто весна 2019 - весна 2021. Якщо вони не в змозі порахувати, то це їх помилка, а не ваша вина.

Дякую за допомогу. Заява написана, будемо чекати.