Атестація вчителя, який викладає декілька предметів

Я маю вищу освіту за фахом " вчитель початкових класів". Маю першу категорію. Стаж роботі 26 р. Хочу атестуватися на вищу,але попередні 3 року мала навантаження, як вчитель поч. класів і також викладала музичне мистецтво в середній ланці. Останні 2 роки маю невелике навантаження як вчитель поч. кл. (6 год. попередній рік та 3 години в цому році). В середній ланці вікладаю: мистецтво, трудове навчання та основи здоров’я. Всі курси підвищення кваліфікаціі маю. Питання: чи є у мене можливість отримати вищу категорію, атестуючись, як вч. поч. кл.з таким невеликим навантаженням в поч. школі (3 год. зараз). За останні 5 років приймала участь у конкурсах, були публікаціі в освітніх журналах та газетах. Дякую. потрібна відповідь, посилаючись на документи.

Без проблем. Типове положення про атестацію
п.3.25 Вчителі та викладачі, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти.

1 Вподобання

Дякую, але мені кажуть, що замале навантаження,а хочу підвищувати категорію, потрібні ще якісь докази чи посилання на документи

Неправильно кажуть. Достатньо було б навіть 1-2 уроків в початкових класах.
Які докази в тих, що кажуть? Вони маніпулюють і порушують чинне Типове положення про атестацію педагогічних працівників. Вам непотрібні ніякі додаткові докази. Якщо Вас не проатестують як вчителя початкових класів, це буде порушення Ваших трудових прав і положення.

2 Вподобання

Дякую велике), я також посилаюсь на це положення, в ньому про необхідне навантаження немає жодного слова.