Трудові відносини(перехід з однієї посади на іншу)

Прошу допомоги з такого питання.Чи може педагог при переході з однієї посади на іншу(тимчасово,на час декретної відпустки пед.працівника,в межах одного навчального закладу) написати заяву про перехід зі збереженням свого постійного місця роботи.?(Наприклад, перехід з посади педагога-організатора на посаду асистента вчителя)

Тимчасово не може. Може мати повну ставку пед орга + 12 год асистента. Хіба так. Тому треба зробити вибір.

1 Вподобання

Чому не може? Я вважаю, що може, більше того у мене було таке переведення і воно відображено у трудовій книжці.

Заява при цьому має бути така: “Прошу перевести мене тимчасово з посади вчителя мистецтва на посаду вчителя ритміки на період відпустки основного працівника Петрової Л.А. з 15 жовтня 2020 року 31 серпня 2021 року, або до фактичного виходу Петрової Л.А. на роботу із збереженням поточного педагогічного навантаження 18 годин ритміки на тиждень”.

АЛЕ

40 годин педорга і 25 годин якось не вкладаються в робочий день працівника. Тому у наведеному прикладі коллега абсолютно правильно навів варіант рішення ставка педорга + 12 годин асистента вчителя.

Дякую за обговорення цього питання.А якщо заява буде такого змісту:"Прошу перевести мене з посади педагога-організатора на посаду асистента вчителя (ПІБ) на період декретної відпустки (ПІБ).із збереженням постійного місця роботи педагога-організатора.А на місце організатора приймуть іншу людину(тимчасово).Чи можливий такий варіант?

В країні відбувається децентралізація. У нашій області залишається три райони. Наша громада буде відноситися до одного з них. В громаді є начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту. То чи буде два відділи освіти: в громаді і в районному центрі? Чи залишиться тільки один: в районному центрі?

Буде у вашій громаді. Ні ви до району, ні район до вас не матиме відношення.

Чи має право керівник відділу освіти ОТГ викликати вчителів, що атестуються у 2020-2021 н.р. у відділ освіти із презентаціями про те як вони проводили дистанційне навчання з учнями під час карантину. Кожній школі громади буде призначений день і час протягом якого вчитель що атестується повинен представити свою презентацію і ознайомити керівника відділу освіти ОТГ із своєю роботою під час карантину. Чи правомірними є дії керівника відділу освіти ОТГ?

Це - неправомірно, але до яких дій ви готові? Ігнорувати, чинити супротив, звітуватися?

А як порадите вчинити Ви?

А ви напишіть про ці дії освітньому омбудсмену. Думаю, йому цікаво буде почути.

Чудова та дієва порада. Я в забув, що він у нас є.