Онлайн курси підвищення кваліфікації

Чи можна ущільнити уроки і не проводити самозаміну коли учитель перебуває на онлайн курсах підвищення кваліфікації працівників освіти з 9.00 до 16.00, якщо заміна/самозаміна не оплачується? Дякую

Заміна, в крайньому випадку самозаміна, має бути організована і проведена та відповідно оплачена.

1 Симпатія

Дякую за відповідь, повідомили, що не мають коштів платити 2 рази, то цікавить чи можна ущільнити і не проводити самозаміну?

Курси - це не привід для ущільнення. Ваша адміністрація/бухгалтерія чинить неправомірно. Уроки під час курсів ви теж записати не можете, тому що ревізійне управління вирахує кошти.

Дуже дякую, але в ті дні коли вчитель на курсах, то заміняють колеги своїми уроками, а вчителю самозаміну приходиться проводити наступного тижня за курсами безкоштовно

Якщо у вас тижневе навантаження 18 год наприклад, то ви отримуєте гроші за 18 год. Решту - примушувати вас проводити безкоштовно не може примусити ніхто. Ви ж не раб. Тобто 18 год ви маєте відпоацювати на громадських засадах, погодьтеся, - це виглядає ненормально. Якщо хочете відстояти свої права, напишіть освітньому омбудсмену, бо все що ви пишете, - це поза законом.

2 Симпатії

Дуже вдячна Вам за відповіді та підтримку

Поясніть, будь ласка, чому не можна ущільнити навчальний матеріал під час дистанційних курсів учителя? Дякую