Атестація завідувача навчально-методичного кабінету

Колеги-освітяни, може хтось допоможе знайти відповідь на моє питання? Працюю завідувачем навчально-методичного кабінету коледжу. У 2016 році атестувалась на відповідність займаній посаді комісією закладу освіти (принаймні секретар обласної атестаційної комісії пояснила, що тільки директор і його заступники мають атестуватися обласним рівнем, а решта - вузівським). Нещодавно дізналася, що я маю все ж таки атестуватися обласним рівнем. З огляду на це хочеться чітко розуміти, яким рівнем атестуватись (обласним чи вузівським)? Якими нормативними документами керуватись? Дякую.

Доброго дня. Чи має хтось таку інформацію.
Я працюю на посаді викладача у коледжі за основним місцем роботи і по сумісництву у школі. Предмет один і той самий викладаю. Цього року проатестувалась по основному місцю роботи на вищу категорію. Але в школі відмовляються мені платити згідно ці’ї категорії, бо в коледжі я викладач, а у школі вчитель. Чи може так бути?

Добрий вечір. Не може таке бути. Наскільки я розумію Типове положення про атестацію педагогічних працівників однакове для всіх. Цим документом керуються під час атестації як викладачів, так і вчителів. Ви спитайте адміністрацію в школі, на який документ вони посилаються, коли відмовляються враховувати Вашу вищу категорію. Я теж викладач вищої категорії і також працювала за сумісництвом в школі, але, на щастя, у мене таких проблем не було.

Це дійсно різні посади. Задля роз’яснення раджу подати запит в МОН.

А скажіть, будь ласка, можливо хтось в курсі. Якщо йдеш до школи на роботу і маєш ступінь кандидата наук чи не повинні зразу давати вищу категорію?

Раніше так було. Зараз - ні. Але Ви маєте право на позачергову атестацію відразу на вищу категорію