Історія України для технарів

Добрий день, шановні користувачі форуму. Я здаю ЗНО для технічної спеціальності і мені потрібно ще здавати історію України (3 предмет). Чи потрібно мені вчити увесь курс історії чи лише 20-21 століття і який зошит мені видадуть (20-21 століття чи повний)?
P/S
Дуже важливо, учителі не знають взагалі, що за предмети потрібно і скільки предметів обов’язкових

Доброго дня, вас цікавить вступ після 11 класів до вузу на тех спеціальність? Я вас правильно розумію?

Я взагалі не планую вступати (зараз у коледжі), але ЗНО здаю з профільних предметів (на майбутнє, якщо знадобиться) і історію України

Якщо історія України вам не буде потрібна для майбутнього вступу, тоді щоб отримати свідоцтво про ПЗСО можна скласти лише частину 20-21 ст. і ця оцінка буде зарахована як ДПА. Зошит буде повний, але там буде вказано, які питання для ДПА.

То мені не варто писати іншу частину зошиту?

Якщо допустимо, що я написав першу частину (20-21 ст) і поліз у другу (наугад) і написав на 180 балів або взагалі не склав, то оцінку ДПА мені все одно виставлять?

ДПА все одно виставлять, навіть якщо ви не подолаєте поріг “склав/не склав” - від 1 до 12 балів йде оцінка у свідоцтво. Але за ДПА будуть враховуватись лише питання по 20-21 ст.

1 Вподобання

Зрозумів, дякую за інформацію

Доброго дня) підтвердіть, будь ласка, чи я правильно зрозуміла. Якщо дитині не потрібен сертифікат ЗНО з історії, а лише ДПА, то вона пише відповіді на перших 30 питань (перший субтест)? Це потрібно буде вказувати при реєстрації на ЗНО? Дякую

Так, ви все правильно зрозуміли)
При реєстрації на ЗНО треба вказати “зарахувати за ДПА” (поставити помітку). І тоді ви отримаєте оцінку за ДПА за виконання субтесту 20-21 ст. (перша частина).
Якщо історія України не потрібна для вступу, в принципі можете не виконувати другу частину. Але зошит з історії один, не буває окремо тільки з першою частиною. І час на виконання, якщо хочете тільки першу частину, не зменшується. Тому ви все одно крім оцінки ДПА, отримаєте і бали ЗНО. Просто можете не використовувати цей сертифікат при вступі.
Для оцінки ДПА будуть враховуватись тільки відповіді за першу частину. Якщо буде час і буде натхнення)) можете відповісти і на питання з другої частини. Будуть вищими бали ЗНО, може передумаєте і захочете кудись подати сертифікат з історії.

2 Вподобання