Вступ 2021: українська мова та література

Скажіть будь ласка, у 2021 році можна буде складати просто мову, або мову та літературу, чи можу я скласти на зно мову і літературу, а подавати заяви там де потрібна лише мова?

Прочитайте цю свою! тему разом з відповідями. Мабуть, ви вже забули :wink:
Нічого нового за 3 дні не відбулося :slight_smile:

Ви не зрозуміли моє питання, я мала на увазі те, що буде 3 оцінки за мову чи 2 ДПА, окремо мова, окремо мова і література (можна подавати и і там де лише мова і там де мова і література), чи якщо складаєш мову і літературу то можна подавати лише там де мова і література? Ось це мене турбує

Перепрошую, але мабуть ви ще не зрозуміли, що треба ДОЧЕКАТИСЯ ОФІЦІЙНИХ УМОВ ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В 2021 РОЦІ, ЩО БУДУТЬ ЗАТВЕРДЖЕНІ МОН У ЖОВТНІ-ЛИСТОПАДІ І ОПРИЛЮДНЕНІ ЗГОДОМ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ!!!

Які 3 оцінки за мову? Це про що взагалі? Ну можна за українську, англійську, китайську :wink: (наприклад)), склавши три ЗНО.
Які 2 ДПА окремо з мови і літератури? Навіть МОН таке ще не придумало))

Що складати і куди і що подавати, буде відомо з Умов прийому!

А да, ЗНО з китайської не буде, ну то таке :slight_smile:

1 Вподобання

Вже виставили, але саме цей момент не зрозумілий

Так, зможете скласти тест з мови та літератури і у вас буде дві оцінки. Одна тільки за мову, інша за тест з мови та літератури. В такому випадку зможете подавати документи на будь які спеціальності, і на ті, де потрібна тільки мова, і на ті, де потрібна і мова і література.

2 Вподобання

ДПА відбуватиметься тільки з української мови. Для вступу потрібна або українська мова, або українська мова і література. Вибір предмета залежатиме від спеціальності закладу вищої освіти.
Докладніше можна прочитати в публікації:

1 Вподобання

Тобто якщо я складатиму українську мову та літературу то мені прийде 3 оцінки за дпа мову(1-12) за ЗНО українську мову (конкурсний бал 100-200) та за ЗНО українська мова та література (також конкурсний бал 100-200) я правильно розумію?

1 Вподобання

так, усе правильно ви зрозуміли.

1 Вподобання

Дуже вам дякую ))))))