Заміна тимчасово відсутнього працівника

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи здійснюється оплата в період карантину вчителю, який тимчасово заміняє іншого педагога? Дякую.

Ні, оплати не буде!!!

Дякую за відповідь !

Я Вас (Volodymyr1) правильно зрозумів, якщо нема основного працівника, то на карантині діти вчити предмет не будуть, бо тимчасовому не платитимуть за виконану ним роботу?
А якщо тимчасово (дикретна відпустка)? Оце економія на знаннях дітей.

Не я це придумав🙂. Такі питання до МОН.
А якщо допологова і післяпологова відпустка чи відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, то адміністрація змушена вносити такого працівника в тарифікацію, бо заміна не може тривати більше двох місяців. Тому тут питання вже до адміністрації на чому і на кому вони економлять.

Не завжди ситуація залежить від директора. Бухгалтерія намагається проводити в такій ситуації оплату по заміні, а не по тарифікації. Чому? Можу лише здогадуватись щодо економії зарплати . А вчителям потрібно навчатись відстоювали свої права

Бухгалтерія взагалі не може диктувати директору умови і казати, які накази йому писати. Це не їх компетенція.

Це зрозуміло. Мова йде про те, що на директора тиснуть. Силу волі повинен мати і директор, і вчитель. Про фінансову самостійність не говоріть У нас іще її немає. А ситуація така була .