Предмети при вступі до ВНЗ 2021

Підкажіть будь ласка, у наступному році які предмети будуть вимагати ВНЗ? Деякі спеціальності лише мову, деякі і літературу, деякі базову математику, деякі профільну і третій предмет який вважає за потрібне ВНЗ на цю спеціальність, я правильно розумію?

Давайте дочекаємося Умов прийому до закладів вищої освіти у 2021 році (МОН оприлюднить їх у жовтні-листопаді 2020р.)
Для вступу - базової математики не буде точно! Тільки профільна, якщо потрібна на спеціальність. Базова математика тільки для ДПА, якщо не потрібна для вступу, але свідоцтво за школу треба ж отримати.
Про мовуі літературу ще не роз’яснювали. Для ДПА залишається тільки мова. Для вступу, можливо, для технічних спеціальностей буде тільки мова, для гуманітарних - мова і література. Але це, ще раз наголошую, ще не роз’яснювали і офіційно не підтверджено, давайте дочекаємося жовтня-листопада. Можливо, всюди для вступу буде мова+літ.
Третій предмет - зовсім не той, що вважає за потрібним виш) А такий, що буде оприлюднений МОН в додатку до Умов прийому. На кожну спеціальність будуть предмети ЗНО однакові! в усіх університетах України. Це вже не перший рік і це правильно :slight_smile:

2 Симпатії

Дякую, згодна з вами

Є проект умов прийому, можна подивитися, на які спеціальності потрібна українська мова, а на які українська мова і література.
Ось тут докладніше:

Так, проект є, я в курсі :slight_smile:
Але це тільки Проект
В минулому році, наприклад, також був проект Умов вступу 2020 і навіть МОН називало топ-10 новацій. Ось посилання:
https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2020-u-mon-nazvali-top-10-novacij-proyektu-umov-prijomu-do-vishiv-dokument-rozmisheno-dlya-gromadskogo-obgovorennya

І цитата з цих новацій:
““Цього року вступникам на лікарські спеціальності (“Стоматологія”, “Медицина”, “Педіатрія”) потрібно було мати не менш як 150 балів з другого та третього конкурсних предметів, щоб взяти участь у конкурсному відборі. Проєктом Умов ця вимога зберігається, однак вона НЕ буде поширюватись на вступників, які мають конкурсний бал більш як 175.””

Якимось дивним чином ця новація не потрапила в Умови прийому 2020. І для вступу на лікарські спеціальності так і залишилось 150 балів з другого і третього предметів. А хто склав укрмову і біологію хоч на 190+, а математику на 149, не мав можливості вступити(

Це я до того, що все ж треба дочекатися офіційних затверджених МОН Умов прийому 2021. І тоді вже на 100% (хоча насправді на 99%)) можна бути в чомусь впевненим. А на даний час це лише проект :slight_smile:

3 Симпатії

Так, ви праві, це все може змінитися в остаточному варіанті умов прийому. Потрібно чекати офіційного затвердження документа…

1 Симпатія