Предмети при вступі до ВНЗ 2021

Підкажіть будь ласка, у наступному році які предмети будуть вимагати ВНЗ? Деякі спеціальності лише мову, деякі і літературу, деякі базову математику, деякі профільну і третій предмет який вважає за потрібне ВНЗ на цю спеціальність, я правильно розумію?

Давайте дочекаємося Умов прийому до закладів вищої освіти у 2021 році (МОН оприлюднить їх у жовтні-листопаді 2020р.)
Для вступу - базової математики не буде точно! Тільки профільна, якщо потрібна на спеціальність. Базова математика тільки для ДПА, якщо не потрібна для вступу, але свідоцтво за школу треба ж отримати.
Про мовуі літературу ще не роз’яснювали. Для ДПА залишається тільки мова. Для вступу, можливо, для технічних спеціальностей буде тільки мова, для гуманітарних - мова і література. Але це, ще раз наголошую, ще не роз’яснювали і офіційно не підтверджено, давайте дочекаємося жовтня-листопада. Можливо, всюди для вступу буде мова+літ.
Третій предмет - зовсім не той, що вважає за потрібним виш) А такий, що буде оприлюднений МОН в додатку до Умов прийому. На кожну спеціальність будуть предмети ЗНО однакові! в усіх університетах України. Це вже не перший рік і це правильно :slight_smile:

1 Симпатія

Дякую, згодна з вами