Курси підвищення кваліфікації *

Атестувалась у 2019-20 н.р. Перед атестацією пройшла курси підвищення кваліфікації 180 годин на базі інституту післядипломної освіти (лютий-березень 2020). За новою постановою про КПК необхідно щорічно проходити курси не менше 30 годин, 150 годин за 5 років. Скажіть будь ласка, якщо я буду атестуватись достроково у 2021-22 році мені достатньо 60 годин курсів чи в повному обсязі 150 потрібно? І ще у нас в школі не дуже вітаються курси пройдені дистанційно (на платформах Edera, Prometeus, EdCamp). Тобто окрім них ще повинні бути курси на базі інститутів чи академій післядипломної освіти.

60 годин буде достатньо.

Вимоги щорічно проходити 30 годин - НЕМАЄ!!! За 5 років - 150 годин (30 ЄКТС/“кредитів”). Але у рік, хоч 1 година, але повинна бути. Курси при Інституті (чи т. п.) повинні бути - вимога Типового положення про атестацію, її ніхто не відміняв.

Щорічно обов’язково, але обов’язковості 30 год немає в жодному документі. У 22 році ви повинні мати не менше 90 год підвищення кваліфікації для проходження атестації. Форма і місце проходження - це ваш вибір. Звісно, що курси в оіппо найменш проблемні у плані визнання. Але все залежить від педради закладу: вони можуть схвалити будь-яку платформу. Чи захочуть - це інше питання.