Паралельне навчання(Медицина та Економіка)

Чи можна одночасно навчатись у двох ВНЗ?
Медицина у ЛНМУ(бюджет) та Економіка у ЛНУ ім. Франка(контракт, заочна форма)?
Якщо так то як можливо сувміщати, адже будуть накладки?

Учиться - можно.
А накладки - это уже на совести студента.
Поступая в вуз, студент подписывает обязательство учиться и подчиняться правилам внутреннего распорядка вуза.
Вузы не должны подстраиваться под плотный график студента - если он за это дополнительно не заплатит (за дополнительно время преподавателей, аренду аудиторий и лабораторий).

Можна;) Але враховуйте, що в медуніверситеті є таке неприємне явище, як “нб” і “відробки”. На кожну пропущену пару потрібно в деканаті брати папірець, так званий “дозвіл”. Відробляти пропущені пари часто примушують по суботах година-за -годину, тобто швиденько відповісти на перерві по темі і закрити пропуск не вийде. На заочці у Вас буде мінімум дві сесії по три тижні, тож порахуйте, скільки енок Ви заробите за шість тижнів, і як довго будете ці борги закривати. Є варіант відробляти теми наперед, щоб коли настане час сесії в економічному виші, у Вас були законні вільні дні. Проте з цими карантинами і дистанційним навчанням все може бути набагато простіше, адже робити завдання з дому для двох вузів буде легше, ніж фізично бігати туди-сюди.
На експертну думку не претендую, але я б Вам радила не вступати в один рік в два заклади на перший курс. Краще зробити рік інтервал. На 1 курсі медичного Ви складете частину гуманітарних дисциплін (соціологія, політологія, релігієзнавство), а потім Вам їх зарахують в економічному, і вчитись буде трох легше.

2 Симпатії