Чи можна навчатися на денні формі навчання в коледжі(бюджет) та заочній формі навчання в університеті(бюджет)?З

Скажіть будь ласка,чи можна навчатися на денні формі навчання в коледжі(бюджет) та заочній формі навчання в університеті(бюджет)?

Раздел 3, пункт 8
“Не допускається одночасне навчання за двома чи більше спеціальностями (спеціалізаціями, освітніми програмами, напрямами підготовки, рівнями, ступенями, формами здобуття освіти) за кошти державного або місцевого бюджетів”

1 Симпатія