Чи можна навчатись у двох ВНЗ

Добрий вечір всім. Якщо можна, допоможіть розібратися в ситуації. Чи можливо навчатися в двох ВНЗ на денній формі, якщо одна зі спеціальностей бюджетна, а інша контрактна?

Можно

Раздел 3, пункт 8
“8. Особи, які навчаються у закладах вищої освіти, мають право на навчання одночасно за декількома освітніми програмами, а також у декількох закладах вищої освіти.
Не допускається одночасне навчання за двома чи більше спеціальностями (спеціалізаціями, освітніми програмами, напрямами підготовки, рівнями, ступенями, формами здобуття освіти) за кошти державного або місцевого бюджетів…”

2 Симпатії

Щиро дякую за інформацію).