Чи має право вчитель початкових класів викладати інформатику в 3 класі НУШ?

Чи має право вчитель початкових класів викладати інформатику в 3 класі НУШ? В якому документі це підтверджено?

Вчитель початкових класів має право викладати ВСІ предмети в початкових класах. Документ, який це підтверджує - диплом.
Інших посад в початкових класах просто не існує! Немає посади вчителя інформатики в початкових класах, вчителя математики, музичного мистецтва і т.інш. Всі аргументи адміністрації чи когось іншого, що ви не можете читати бодай якийсь предмет в початкових класах, нікчемні з правової точки зору.

1 Симпатія

А те що диплом старого зразку, в якому не вказано що вчитель може викладати інформатику, ні на що не впливає? Чи потрібен якийсь сертифікат ще?

Пройдіть курси з інформатики в початковій школі і у вас буде залізне алібі.

Не имеет соответствующего сертификата, не имеет права, какую информатику может преподавать учитель начальных класов, если она с трудом свой телефон освоить может. В начальных класах одним человеком читаются базовые дисциплины такие как письмо, чтение, и счёт, и образотворчие. Музыку пение, английский, информатику читает тот кто их знает, а не классный руководитель. А то слишком жирно выходит препод ничего с дисиплины не знает, но отбирает часы у тех кто имеет соответсвующий профиль.

Можете указать в каком документе это прописано? Какой-либо указ или ещё что-то.

Вище вже писали про те, що вчитель початкових класів має право викладати все предмети в початкових класів. Саме тому так і називається спеціальність.

2 Симпатії

Цікаво. А чи може вчитель початкових класів читати інформатику не тільки у свойому класі, а й у інших початкових класах? Маю диплом магістра з відзнакою (Початкова освіта) та сертифікат НУШ. Я просила, але ці години віддають вчителю інформатики без сертифікату і курсів навчання в початкових класах.

Обов’язок адміністрації надати повне тижневе навантаження - 18 год. Решта - як вийде. Тобто цим навантаженням треба ж забезпечити всіх працівників закладу.